Духи зі США та Франції

Парфуми - вироби, які так само важливі, як і дорогі аксесуари або стильні вбрання. Конкретний варіант запаху здатний багато розповісти про свого власника, наприклад, про смакові уподобання або характер в цілому. Адже в парфумерній індустрії зустрічається неймовірна різноманітність ароматів: легких квіткових, чуттєвих сандалових, цитрусових або екзотичних деревних, що бадьорять. Асортименти не обмежує вибір.

Якщо ви прагнете купити люксові парфуми від іменитих брендів з Європи чи США, це дозволить OrderWorld. Одна зі спеціалізацій нашого сервісу – постачання оригінальної парфумерії преміум-класу від виробників.

Доступні бренди

Наш портал здійснює купівлю та подальшу доставку зарубіжного товару під ключ. Це означає, що клієнти можуть бути впевнені в наявності продукції, яку замовили. Подібна система роботи відкриває доступ до ексклюзивних парфумів, серед яких є такі бренди, як:

 • Gucci;
 • Bvlgari;
 • Giorgio Armani;
 • Ralph Lauren;
 • Hugo Boss;
 • Calvin Klein;
 • Christian Dior;
 • Chanel;
 • Prada.

Ми співпрацюємо з найбільшими інтернет-магазинами — це дозволяє замовляти продукції італійських, французьких, німецьких, американських брендів, які підкорили світ. Всі товари є оригіналами, тому мають штрих-код, який відповідає країні-виробнику. Тому клієнти, які купують лише ексклюзивні парфуми провідних торгових марок, обирають сервіс OrderWorld.

Популярна продукція

Парфумерна індустрія випускає цілий спектр виробів, що відрізняються не тільки запахом і складом, але й стійкістю. Залежно від останнього параметра вся продукція поділяється на:

 1. Духи. Їх відрізняє максимальна стійкість рахунок наявності у складі 15-22% парфумерної композиції. Вони можуть залишати легкий шлейфовий аромат на тілі протягом дня.
 2. Парфумерні води. Інакше їх називають «денними духами», оскільки їх відрізняє ніжніший аромат та менша стійкість. У такій продукції міститься до 13% парфумерної сировини.
 3. Туалетні води. Вони ідеально підходять для використання в літній сезон або на роботі, оскільки подібні вироби мають мінімальну стійкість і ненав'язливий аромат.

Незалежно від вибору клієнта, наш сервіс надасть лише оригінальну продукцію. Тому якість, запах, стійкість та привабливість упаковки відповідатимуть імені обраного світового бренду.

До замовлення можливі жіночі та чоловічі парфуми. Для жінок чудово підійде продукція з квітковими, фруктовими, озоновими, пряними або альдегідними ароматами. Її часто можна зустріти у Coco Chanel, Giorgio Armani, Estee Lauder, Ralph Lauren та багатьох інших. Чоловіків зможуть порадувати амброві, шкіряні, орієнтальні (східні) або дерев'яні духи від Hugo Boss, Paco Rabanne, Davidoff, Ungaro.

Переваги співпраці

OrderWorld - сервіс, який спеціалізується на закупівлі та продажу брендових товарів з Європи або США під ключ. Тому клієнтам достатньо надіслати посилання на бажаний парфум - все інше зроблять наші фахівці.

До основних переваг, які дає співпраця з OrderWorld, можна віднести:

 • швидкий пошук товарів з його подальшою доставкою в Україну;
 • справжність виробів. Вся продукція міститиме штрих-код країни-виробника;
 • роботу без прихованих платежів. При купівлі парфумів клієнти бачать їхню кінцеву вартість;
 • безкоштовну доставку до будь-якої точки України.

Співпраця з нашим сервісом подарує клієнтам головне — якісні оригінальні парфуми, ціна яких буде значно нижчою, ніж у стандартних магазинах. На всю продукцію розповсюджується гарантія з можливістю повернення товару.

Оформити замовлення
ow.com.ua
ЗамовленняВхід
Меню
Відстежити замовлення
Парфумерія
Категорії товарів
Amazon.de
Amazon.deДоставка товарів з Amazon.de до України. Товари з інтернет магазину Amazon.de з доставкою додому. Безкоштовне страхування вантажу та доставка по Україні. Оплата лише за фактичну вагу. Економія до 80% на улюбленому бренді! Почніть купувати вигідно! ☎ 0-800-21-67-27
1020успішних замовлень
Рейтинг :
Доставка з Diesel
Доставка з DieselДоставка Diesel зі США в Україну. Купуйте брендові речі Diesel за цінами офіційного сайту з доставкою додому. Безкоштовне страхування вантажу та доставка по Україні. Оплата лише за фактичну вагу. Улюблений бренд із економією до 80%! Почніть купувати вигідно! ☎ 0-800-21-67-27
Рейтинг :
Доставка з Lancome
Доставка з LancomeДоставка Lancome зі США в Україну. Купуйте косметику Lancome за цінами офіційного сайту з доставкою додому. Безкоштовне страхування вантажу та доставка по Україні. Оплата лише за фактичну вагу. Фірмова косметика із економією до 80%! Почніть купувати вигідно! ☎ 0-800-21-67-27
33успішних замовлень
Рейтинг :
Доставка з Overstock
Доставка з OverstockДоставка з Overstock зі США в Україну. Купуйте фірмові речі у магазині Overstock з доставкою додому. Безкоштовне страхування вантажу та доставка по Україні. Оплата лише за фактичну вагу. Улюблений бренд із економією до 80%! Почніть купувати вигідно! ☎ 0-800-21-67-27
138успішних замовлень
Рейтинг :
Доставка з Sephora
Доставка з SephoraЗамовлення з сайту Sephora від компанії ⭐ OrderWorld ⭐ Sephora доставка зі США в Україну. Вигідні ціни ✔️ Великий вибір товару ✔️ Відстеження посилки ✔️ Працюємо без прихованих платежів і націнок. Кваліфікована допомогою при виборі товарів ☎️ Телефонуйте +38 093 722 11 22
530успішних замовлень
Рейтинг :
Доставка з Nyx
Доставка з NyxВикуп та доставка Nyx зі США в Україну. Купуйте оригінальну косметику Нікс за цінами офіційного сайту з доставкою додому. Безкоштовне страхування вантажу та доставка по Україні. Оплата лише за фактичну вагу. Улюблений бренд із економією до 80%! Почніть купувати вигідно! ☎ 0-800-21-67-27
213успішних замовлень
Рейтинг :
Ebay
EbayНеймовірна ціна на Ebay в Україну від компанії ⭐ OrderWorld ⭐ Як купити на Ebay. Вигідні ціни ✔️ Великий вибір товару ✔️ Відстеження посилки ✔️ Працюємо без прихованих платежів і націнок. Кваліфікована допомогою при виборі товарів ☎️ Телефонуйте +38 093 722 11 22
Рейтинг :
Amazon
AmazonКупити на Amazon з доставкою від компанії ⭐ OrderWorld ⭐ Як замовити з Амазона в Україну. Вигідні ціни ✔️ Великий вибір товару ✔️ Відстеження посилки ✔️ Працюємо без прихованих платежів і націнок. Кваліфікована допомогою при виборі товарів ☎️ Телефонуйте +38 093 722 11 22
Рейтинг :
Приєднуйся